Gwarancja jakości

Organizując, już ponad 10 lat, imprezy paintballowe wypracowaliśmy markę, a teraz robimy wszystko, aby medoEXTREME znaczyło jeszcze więcej. Dbamy o jakość usług, nie tniemy kosztów wybierając najtańszy sprzęt i materiały, WYBIERAJĄC SIĘ NA PAINTBALL pamiętaj, że wiele czynników ma wpływ, na jakość gry , my znamy je wszystkie:

OBSŁUGA – korzystając z naszych usług masz pewność, że organizacją i obsługą imprezy zajmą się wyłącznie odpowiednio wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Dlaczego to takie ważne? Bo masz pewność, że nie będą z Toba pracowali przypadkowo zebrani koledzy lub osoby z ulicy, których jedyną zaletą jest niski koszt pracy. Nasi instruktorzy nie tylko pracują, nasi instruktorzy są GRACZAMI, więc o strzelaniu wiemy wszystko, a scenariusze gier znamy z doświadczenia.

MASKI – wszystkie używane przez nas maski paintballowe mają przejrzyste szybki, co roku wymieniamy je na nowe, a co 2 lata wymieniamy maski. Jeśli zużyją się wcześniej, robimy to od razu. Większość naszych masek na podwójne szybki termalne, minimalizujące ryzyko parowania. Dlaczego to takie ważne? Bo masz pewność, że maska w czasie gry będzie Cię chronić, a nie przeszkadzać i drażnić, przez porysowany lub zaparowany wizjer.

MARKERY – używamy jedynie dwóch marek Tippmann oraz BT, w środowisku zwanych paintballowymi kałasznikowami, które zawsze są czyste, sprawne i prawidłowo serwisowane. Dlaczego to takie ważne? Bo masz pewność, że otrzymasz sprzęt, który pozwoli Ci cieszyć się grą, dając równe szanse w starciu z pozostałymi graczami, a zakupione przez Ciebie kulki będą trafiały w cel, a nie w próżnię.

KULKI – kupujemy jedynie markowe kulki do zastosowań komercyjnych. Dlaczego to takie ważne? Bo masz pewność, że nie kupujemy najtańszych kulek lub wyprzedaży zeszłorocznych zapasów i dzięki temu nasze kulki są celne i pękają po trafieniu w cel, do minimum ograniczając ryzyko bolesnych siniaków, które są bardzo częste przy stosowaniu najtańszych kulek.

KOMBINEZONY – wszystkie nasze kombinezony maja jednolity fason, w pełnej rozmiarówce od S od XXL, a co najważniejsze zawsze są CZYSTE. Dlaczego to takie ważne? Bo masz pewność, że otrzymujesz stroje przeznaczone do paintballu, a nie zbieraninę starych mundurów wojskowych z całego świata kupionych na wyprzedaży, a co najgorsze niepranych czasami przez cały sezon.

ZDJĘCIA – przejrzyj naszą galerię, wszystkie zdjęcia pochodzą z naszych imprez. Dlaczego to takie ważne? Bo masz pewność, że każdą oferowaną przez nas zabawę organizowaliśmy już wiele razy, więc mamy doświadczenie poparte dowodami. Nie reklamujemy swoich usług zdjęciami ściągniętymi z sieci udając, że to nasze. Masz również pewność, że gdy oferujemy fotograficzna oprawę imprezy otrzymasz bardzo dobre jakościowo profesjonalne zdjęcia, zamiast setek przypadkowo zrobionych zdjęć, kiepskim aparatem.